menusearch
royanpajooh.ir

آموزشگاه زیست فناوری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 جستجو
چهارشنبه بیست و هشتم اسفند ۹۸
(0)
(0)
آموزشگاه زیست فناوری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

آموزشگاه زیست فناوری فنی و حرفه ای رویان پژوه کاوش پویا

 

قطعا آموزش یکی از ارکان رشد و توسعه پایدار هر کشور و مهارت یکی از شاخص های ارزیابی هر فرد است. واحد آموزش آزمایشگاه رویان پژوه کاوش پویا تحت عنوان آموزشگاه زیست فناوری با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای آموزش عملی اقدام به اجرای دوره های آموزشی کرده است.

حضور اساتید دانشگاهی و مدرسین مجرب با سابقه کار آزمایشگاهی از ارکان قوت این واحد آموزشی است. از آنجا که شرکت رویان پژوه کاوش پویا صرفا یک مرکز آموزشی نبوده و آزمایشگاهی با دامنه کاری وسیع است، تضمین میشود کارآموزان در فضای کاملا عملی با سرفصل های آموزشی آشنا شده و پس از پایان دوره توان اجرای عملی سرفصل ها را داشته باشند.

لازم به ذکر است تمامی مدارک صادره از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قابل ترجمه بوده و متقاضیان مهاجرت میتوانند با در دست داشتن این مدارک جهت اخذ ویزای تخصص و مهارت اقدام نمایند.

 

این آموزشگاه مفتخر است از بین استانداردهای زیست فناوری تعریف شده سازمان آموش فنی و حرفه ای کشور، موراد کاربردی شامل مبانی الایزا، بیوشیمی، میکروبیولوژی، مواد غذایی، آب و پساب و مولکولی (استخراج، PCR و طراحی پرایمر) را در برنامه کاری خود قرار دهد.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
aparatinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
درباره ما