menusearch
royanpajooh.ir

درباره ما

 جستجو
(2)
(0)
درباره ما

آزمایشگاه معتمد محیط زیست، دامپزشکی، تحقیقاتی و مواد غذایی رویان پژوه کاوش پویا

آزمایشگاه رویان پژوه کاوش پویا شامل مجموعه ای از تجهیزات دقیق و کادری مجرب و متخصص با هدف ارائه خدمات آموزشی، کنترل کیفی، تشخیصی و پژوهشی به پرورش دهندگان، تولیدکنندگان، مراکز صنعتی و اعضای هیئت علمی و دانشجویان کشور است. این شرکت دارای مجوز آزمایشگاه دامپزشکی از سازمان دامپزشکی کشور، پروانه آزمایشگاه همکار از سازمان حفاظت از محیط زیست کشور و مجوز آموزشگاه زیست فناوری از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.
احترام به مشتری جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه بوده و بر این باور هستیم که ارائه خدمات، پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان از صحت و دقت خدمات ارائه شده که تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.

 

بخش مولکولی:
یکی از روشهای ردیابی دقیق عفونت ها، اصلاح نژاد و کنترل کیفیت نهاده های خام دامی استفاده از روشهای مولکولی است. همکاران ما در بخش تشخیص مولکولی آزمایشگاه رویان پژوه تحقیقات بسیاری در زمینه بررسی نیازهای مراجعین و راه اندازی آزمون های مربوطه داشته اند تا بر پایه دانش روز دنیا و تکنولوژی معتبرترین کشورها، دقیق ترین خدمات را در اختیار مراجعین ارجمند قرار دهند.

 

بخش میکروبیولوژی:
بخش میکروبیولوژی آزمايشگاه با استفاده از کادر متخصص و انواع محيط کشت اختصاصي و افتراقي کليه عوامل باکتريايي اعم از هوازي و بی هوازی و نيز قارچ های بیماری زا را به طور اختصاصي کشت و تعيين تايپ می‌نماید. به علاوه با انجام آزمون آنتی بیوگرام و تعيين حساسيت باکتریها به آنتی بیوتیک های رايج مناسب ترین آنتی بیوتیک را پیشنهاد مینماید.

 

بخش بیوشیمی، هماتولوژی و سرولوژی:
آزمایشگاه رویان پژوه با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا خدمات تعيين تيتر آنتی بادی، شاخص های بیوشیمی و هماتولوژی، شناسایی و اندازه گیری هورمونها و سموم را در دام، طیور و آبزیان ارائه نماید.

 

بخش مواد غذایی:
استفاده بهينه از جيره اين الزام را به وجود آورده است تا قبل از فرمولاسيون جيره از سلامت، کيفيت و ارزش غذايي آن اطمينان حاصل شود. در اين رابطه آناليز کامل شيميايي و ميکروبي جيره و نهاده ها میتواند از نظر اقتصادي، بهداشتي و همچنين مديريتي نقش تعیین کننده ای در موفقيت ايفا نمايد. بدین منظور آزمایشگاه رویان پژوه آنالیز کامل مواد غذایی و فراوردههای خام دامی را انجام میدهد.

 

بخش انگل شناسی:
از آنجا که بیماریهای انگلی سیر مزمن داشته، بیمار ممکن است بدون داشتن علائم کلینیکی ناقل بوده و تمام گله را آلوده نماید. به همین دلایل بررسی دقیق و کارشناسانه این بیماریها در سطح آزمایشگاه به منظور درمان دقیق، بسیار مهم و کارگشا است. بخش انگل شناسی آزمایشگاه رویان پژوه با بهره گیری از کادر مجرب تحت نظر دکتر دامپزشک و مشاورین انگل شناسی دامپزشکی، شناسایی انگلها و تکیاخته ها را به انجام میرساند.

 

بخش آب، پساب و شوینده ها:
این بخش شامل تجهیزات نورسنجی، تیتریمتریک، گرمخانه گذاری و هضم بوده تا بتوان تمامی آزمون های آب و پساب را مورد سنجش قرار داد.

 

telegraminstagramaparat
مرتبط با این بخش
درباره ماارتباط با ما