menusearch
royanpajooh.ir

درباره ما

 جستجو
(2)
(0)
درباره ما

آزمایشگاه معتمد محیط زیست، دامپزشکی، تحقیقاتی و مواد غذایی رویان پژوه کاوش پویا

آزمایشگاه رویان پژوه کاوش پویا شامل مجموعه ای از تجهیزات دقیق و کادری مجرب و متخصص با هدف ارائه خدمات آموزشی، کنترل کیفی، تشخیصی و پژوهشی به پرورش دهندگان، تولیدکنندگان، مراکز صنعتی و اعضای هیئت علمی و دانشجویان کشور است. این شرکت دارای مجوز آزمایشگاه دامپزشکی از سازمان دامپزشکی کشور، پروانه آزمایشگاه همکار از سازمان حفاظت از محیط زیست کشور و مجوز آموزشگاه زیست فناوری از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است. به علاوه شرکت رویان پژوه با داشتن مجوز دانش بنیان، کیت‌های تشخیص بیماری‌های آبزیان را تولید می‌کند. این کیت‌های تشخیصی با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، قادر به تشخیص دقیق و سریع بیماری‌های آبزیان هستند. تولید کیت‌های تشخیصی بیماری‌های آبزیان، به بهبود و ارتقای کیفیت تولید در صنایع مرتبط با دامپزشکی و آبزی‌پروری کمک می‌کند.

 

 

بخش مولکولی:
یکی از روشهای ردیابی دقیق عفونت ها، اصلاح نژاد و کنترل کیفیت نهاده های خام دامی استفاده از روشهای مولکولی است. همکاران ما در بخش تشخیص مولکولی آزمایشگاه رویان پژوه تحقیقات بسیاری در زمینه بررسی نیازهای مراجعین و راه اندازی آزمون های مربوطه داشته اند تا بر پایه دانش روز دنیا و تکنولوژی معتبرترین کشورها، دقیق ترین خدمات را در اختیار مراجعین ارجمند قرار دهند.

 

بخش میکروبیولوژی:

بخش میکروبیولوژی آزمایشگاه، با استفاده از کادر متخصص و انواع محیط کشت اختصاصی و افتراقی، قادر است تمامی عوامل باکتریایی شامل هوازی و بی‌هوازی و نیز قارچ‌های بیماری‌زا را به‌طور اختصاصی کشت و تعیین سویه نماید. همچنین، با انجام آزمون آنتی‌بیوگرام و تعیین حساسیت باکتری‌ها به آنتی‌بیوتیک‌های رایج، پیشنهاد مناسب‌ترین آنتی‌بیوتیک را به شما ارائه می‌دهد.

 

بخش بیوشیمی، هماتولوژی و سرولوژی:

آزمایشگاه رویان پژوه با بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا، قادر است خدمات تعیین تیتر آنتی‌بادی، شاخص‌های بیوشیمی و هماتولوژی، شناسایی و اندازه‌گیری هورمون‌ها و سموم را در دام، طیور و آبزیان به شما ارائه دهد.

 

بخش مواد غذایی:
استفاده بهينه از جيره اين الزام را به وجود آورده است تا قبل از فرمولاسيون از سلامت، کيفيت و ارزش غذايي مواد اولیه اطمينان حاصل شود. در اين رابطه آناليز کامل شيميايي و ميکروبي جيره و نهاده ها میتواند از نظر اقتصادي، بهداشتي و همچنين مديريتي نقش تعیین کننده ای در افزایش بازده ايفا نمايد. بدین منظور آزمایشگاه رویان پژوه آنالیز کامل مواد غذایی و فراوردههای خام دامی را انجام میدهد.

 

بخش انگل شناسی:
از آنجا که بیماریهای انگلی سیر مزمن داشته، بیمار ممکن است بدون داشتن علائم کلینیکی ناقل بوده و تمام گله را آلوده نماید. به همین دلایل بررسی دقیق و کارشناسانه این بیماریها در سطح آزمایشگاه به منظور درمان دقیق، بسیار مهم و کارگشا است. بخش انگل شناسی آزمایشگاه رویان پژوه با بهره گیری از کادر مجرب تحت نظر دکتر دامپزشک و مشاورین انگل شناسی دامپزشکی، شناسایی انگلها و تکیاخته ها را به انجام میرساند.

 

بخش آب، پساب و شوینده ها:
این بخش شامل تجهیزات نورسنجی، تیتریمتریک، گرمخانه گذاری و هضم بوده تا بتوان تمامی آزمون های آب و پساب را مورد سنجش قرار داد.

 

telegraminstagramaparat
مرتبط با این بخش
درباره ماارتباط با ما