menusearch
royanpajooh.ir

خدمات پژوهشی و تحقیقاتی

 جستجو
(0)
(0)
خدمات پژوهشی و تحقیقاتی

 

 

 

بخش تحقیقاتی آزمایشگاه رویان پژوه کاوش پویا شهرکرد، با هدف انجام پروژه ‏های تحقیقاتی و ارائه خدمات آزمایشگاهی دقیق و سریع به اساتید، محققین، دانشجویان و همکاری در انجام پایان نامه های تحقیقاتی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های مختلف پزشکی، پیراپزشکی، دامپزشکی، تربیت بدنی، علوم زیستی، کشاورزی و ... راه اندازی شده است.


ارایه مشاوره به اساتید، دانشجویان و محققین در مرحله طراحی پروژه های تحقیقاتی علوم زیستی و کشاورزی، باعث شده است موارد آزمون منطبق با شرایط موجود در ایران بوده و پس از تصویب پروپوزال با مشکلاتی مانند عدم دسترسی به کیتها، عدم قابلیت انجام آزمون به علت نبود برخی از تجهیزات خاص و یا عدم توانایی در پرداخت برخی هزینه های گزاف رو به رو نشوند.

 

در چند سال گذشته تعداد زیادی دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد قسمتی یا همه مراحل مربوط به پایان نامه خود را در این مجموعه گذرانده اند که منجر به نتایج عالی اعم از چاپ مقاله و اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر دنیا شده است. لازم به یادآوری است جهت اطمینان از صحت و دقت انجام آزمون ها تمامی مراحل در حضور محقق یا دانشجو انجام گرفته و حضور دانشجو طی مراحل آزمون الزامی است.

 

از آنجا که تمامی آزمون های مد نظر مراجعه کننده با روش مورد تایید آن پژوهش و یا استاد راهنما انجام میگیرد، دامنه بسیار وسیعی از پارامترهای آزمایشگاهی و روش های آزمون در سابقه کاری این مرکز قرار دارد که به برخی از آنها به شکل تیتروار در زیر ارایه شده است:

 

آزمونهای مولکولی: طراحی انواع پرایمر، انجام PCR های مختلف و ...

 

آزمونهای میکروبیولوژی:  انواع رنگ آمیزی، MIC، کمترین غلظت کشندگی، بررسی بیوفیلم، تعیین بار میکروبی و ...

آزمونهای گیاهی و کشاورزی: تعیین سطح کلروفیل و دیگر رنگدانه ها، پرولین، کاتالاز، گایاکول پروکسیداز، زیستایی، نشر غشا، پروکسیداسیون لیپیدی و ...

آزمونهای پزشکی، پیراپزشکی و تربیت بدنی: بررسی آنزیمهای آنتی اکسیدانی مانند کاتالاز، گلوتاتیون پروکسیداز، مالون دی آلدهید، سوپراکسید دیسموتاز و ... تعیین سطح هرمونها، پروفایل لیپیدی بیان ژن و دیگر پارامترهای خونی.

 

آزمونهای زیست شناسی، دامپروری و دامپزشکی:بررسی فلور دستگاه گوارش، آزمون cbc در برخی گونه های خاص، آنزیمهای آنتی اکسیدانی و سنجش وضعیت اکسیداتیو، پارامترهای بیوشیمیایی و هرمونی و ...


خواهشمند است جهت دریافت مشاوره در زمینه آزمون های مد نظر و همچنین هزینه‌های مربوطه با سرکار خانم دکتر حسنوند، مسئول بخش پژوهشی و تحقیقاتی، به طور مستقیم تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 09140852528